Уряд розширив виплати до 1 млн грн для працівників критичної інфраструктури

Уряд розширив коло отримувачів одноразової грошової допомоги для осіб, які постраждали внаслідок російської агресії під час роботи на об’єктах критичної інфраструктури. Також уточнено порядок нарахування та доплати таких компенсацій.

Що змінилося

Відтепер право на виплати мають працівники операторів критичної інфраструктури, держслужбовці та посадовці органів місцевого самоврядування, які постраждали від агресії РФ. Якщо людині згодом змінять групу інвалідності, вона отримає доплату до суми, передбаченої для нової групи. Держава також компенсує різницю, коли постраждалий або його родина раніше отримали меншу виплату за тим самим випадком.

Міністр соціальної політики Денис Улютін зазначив, що працівники критичної інфраструктури щодня виконують обов’язки в умовах підвищеної небезпеки, тому механізм підтримки має бути чітким і справедливим.

Розміри допомоги та терміни

Сума компенсації становить:

  • до 1 млн грн — у разі загибелі людини;
  • до 800 тис. грн — для осіб з інвалідністю I групи;
  • 500 тис. грн — для осіб з інвалідністю II групи;
  • 200 тис. грн — для осіб з інвалідністю III групи.

Отримати державну допомогу можна буде протягом усього періоду дії воєнного стану, а також упродовж трьох років після його припинення чи скасування. Право на допомогу матимуть особи, які постраждали внаслідок військової агресії РФ і на момент події перебували на об’єктах критичної інфраструктури.

More From Author

Кремль відхилив зустріч Путіна із Зеленським на саміті G7

Ціни на таксі під час тривог злітають до 50%: Bolt назвав причини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *