Мапа України з позначенням зростання 4G Київстар після вимкнення 3G

«Київстар» вимикає 3G у серпні: де зникне зв’язок

«Київстар» модернізує мережу та виводить застарілу технологію 3G. Вивільнені частоти перерозподілять на користь 4G.

Графік відключення

Оновлення мережі відбудеться у два етапи. З 4 серпня 2026 року 3G зникне у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях. Зокрема, у Козятині, Краматорську, Запоріжжі, Ізюмі, Херсоні та прилеглих районах.

З 18 серпня 2026 року зміни торкнуться Дніпропетровської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. 3G вимкнуть у Кривому Розі, Городенці, Дунаївцях та інших населених пунктах.

Що зробити абонентам

Перевірте налаштування телефону та ввімкніть 4G. Якщо SIM-карта застаріла, замініть її безкоштовно на USIM у магазині оператора. Номер залишиться тим самим.

More From Author

Дональд Трамп на тлі прапорів США та Ірану з ракетним ударом по флоту

Трамп пообіцяв Ірану «дуже сильний» удар уже сьогодні

Пінгвін Аделі серед рідкісних мохів та антарктичних квітів у новій заповідній зоні України

Україна створила заповідну зону в Антарктиці: деталі ініціативи

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *