«Київстар» модернізує мережу та виводить застарілу технологію 3G. Вивільнені частоти перерозподілять на користь 4G.
Графік відключення
Оновлення мережі відбудеться у два етапи. З 4 серпня 2026 року 3G зникне у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях. Зокрема, у Козятині, Краматорську, Запоріжжі, Ізюмі, Херсоні та прилеглих районах.
З 18 серпня 2026 року зміни торкнуться Дніпропетровської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. 3G вимкнуть у Кривому Розі, Городенці, Дунаївцях та інших населених пунктах.
Що зробити абонентам
Перевірте налаштування телефону та ввімкніть 4G. Якщо SIM-карта застаріла, замініть її безкоштовно на USIM у магазині оператора. Номер залишиться тим самим.