Гроші за заставу колишнього керівника Офісу президента Андрія Єрмака продовжують надходити на рахунок суду. Досі не зібрано й половини необхідної суми.
Про це повідомили джерела.
Водночас підтверджено: колишній тренер збірної України Сергій Ребров вніс 30 мільйонів гривень. Застава перераховується на спеціальний депозитний рахунок Вищого антикорупційного суду (ВАКС), відкритий у Державній казначейській службі.
Деталі судового рішення
Прокуратура вимагала арешту з можливістю застави у 180 мільйонів гривень. Суд визначив суму у 140 мільйонів.
14 травня ВАКС обрав Єрмаку запобіжний захід — тримання під вартою на 60 днів з альтернативою застави.
Справа “Династія”
11 травня НАБУ та САП вручили Андрію Єрмаку підозру. Слідство встановило: у 2020 році ексвіцепрем’єр Олексій Чернишов планував елітне містечко “Династія” в селі Козин під Києвом за незаконні кошти.
Чернишов залучив бізнесмена Тимура Міндіча та Андрія Єрмака. Учасники схеми від 2021 до 2025 року відмили 8,9 мільйона доларів.
Єрмак заявив, що грошей на заставу немає. “Водночас він сказав, що має ‘багато друзів’ і спробує зібрати суму — якщо буде така можливість”, — зазначили джерела.