Знищене обладнання ДТЕК після російських ударів по енергетиці Дніпропетровщини

Російські удари по ДТЕК: 30 тисяч родин на Дніпропетровщині без світла

Нічні атаки на енергетику області

Війська РФ завдали ударів по чотирьох енергооб’єктах ДТЕК у Дніпропетровській області. Упродовж вихідних ворог цілеспрямовано бив по енергетичній інфраструктурі. Після кожної атаки працівники компанії оперативно повертали електропостачання.

Вночі 8 червня окупанти знову атакували. Без світла залишилися 67 населених пунктів — понад 30 тисяч родин. На одному з об’єктів спалахнула пожежа, яку швидко ліквідували рятувальники ДСНС. Енергетики наразі чекають дозволу саперів для початку відновлювальних робіт.

Попередні удари по об’єктах ДТЕК

Раніше, 7 червня, російські війська двічі вдарили по шахті ДТЕК у Дніпропетровській області. Постраждав один працівник. Під масованим обстрілом опинилася й Одеса, де атакували енергетичний об’єкт компанії. Десятки тисяч родин залишилися без електропостачання. Ще раніше безпілотники вдарили по чотирьох енергетичних об’єктах ДТЕК в Одеській області, завдавши серйозних пошкоджень.

More From Author

Чоловік з букетом троянд на пошкодженій сцені під час концерту Ірини Федишин

Чоловік провалився під сцену під час освідчення на концерті Федишин

Місце аварії Mercedes у Києві: пошкоджені сходи підземного переходу

Таксист у Києві влетів у перехід через бажання похизуватися

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *