Ракетні комплекси «Орешник» і «Сармат» на пускових установках на полігоні

Путін активізував ядерні погрози: згадав “Орешник” і “Сармат”

Російський лідер Володимир Путін повернувся до ядерної риторики. Під час наради з військовослужбовцями Збройних сил РФ він заявив про посилення стратегічних сил країни.

Причини стратегічних маневрів

Путін пояснив, що Росія змушена “замислитися над забезпеченням стратегічної безпеки” після виходу США з Договору про протиракетну оборону. Глава Кремля також згадав ракетний комплекс “Орешник” і наголосив на можливості його оснащення ядерними боєголовками.

Успіхи з “Сарматом”

Диктатор привітав військових з успішними випробуваннями міжконтинентальної ракети “Сармат”. За словами командувача Ракетних військ стратегічного призначення РФ, перший полк з цими комплексами планують поставити на бойове чергування до кінця року.

Путін стверджує, що дальність дії “Сармата” перевищує 35 тисяч кілометрів. У Кремлі зазначають, що ця ракета замінить радянський комплекс “Воєвода” і значно перевершує його за бойовими характеристиками.

Раніше Інститут вивчення війни повідомляв, що Росія нарощує ядерний потенціал найшвидшими темпами з часів Холодної війни. Москва також посилює військову присутність поблизу кордонів країн НАТО.

Аналітики вважають, що ці кроки свідчать про підготовку до тривалої конфронтації з Альянсом.

More From Author

Засідання Вищого антикорупційного суду з обрання запобіжного заходу Андрію Єрмаку

Суд обирає запобіжний захід Єрмаку: всі деталі

Андрій Сибіга в кабінеті з прапором України коментує ноти щодо ударів 9 травня

“Не жартуйте з Україною”: Сибіга про ноти світу щодо ударів 9 травня

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *