МЗС України пошкоджено вперше з часів Другої світової війни

Будівля Міністерства закордонних справ України зазнала незначних пошкоджень під час масованої атаки Росії на Київ.

Архітектурна спадщина постраждала від бойових дій

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив, що ця унікальна споруда, зведена Йосипом Лангбардом у 1939 році, постраждала від бойових дій уперше з часів Другої світової війни. «Дивлячись на розбиті вікна сьогодні вранці, я можу з повною впевненістю заявити від імені всієї нашої дипломатичної команди: російські терористи не змусять нас зупинитися», — наголосив міністр.

За його словами, українська дипломатія продовжуватиме ефективно виконувати свої завдання, протистояти російській агресії та наближати мир. Сибіга також зазначив, що російські удари були спрямовані на історичну місцевість, самий центр давньої Русі. «Ще один доказ того, що ми маємо справу з ордами варварів, а не зі спадкоємцями цивілізації», — додав він.

Масований удар по Києву та області

У ніч на 24 травня Росія завдала масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних дронів, ракет повітряного, морського та наземного базування. Основний напрямок удару — Київ. Уламки впали в кількох районах столиці, є руйнування, поранені та загиблі. Постраждали також жителі Київщини.

Напередодні атаки президент України Володимир Зеленський заявив, що за даними американських та європейських партнерів Росія готується вдарити по країні балістичною ракетою «Орєшник». Він закликав українців реагувати на тривоги та використовувати укриття. Начальник управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат підтвердив, що російські окупанти цієї ночі вдарили по Київській області балістичною ракетою середньої дальності РС-26 «Рубіж» («Орєшнік»).

More From Author

Фреймут показала пошкоджену квартиру в Києві після атаки РФ

Російська атака пошкодила резиденцію посла Албанії в Києві

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *