Російські війська активізували спроби наступу на Харківщині, що призвело до зростання їхніх втрат. За словами речника Угруповання об’єднаних сил Віктора Трегубова, окупанти найбільше тиснуть на Лиманському напрямку, а загальна кількість атак зросла на всіх ділянках фронту.
Зростання втрат та масштаб кампанії
Минулої доби російська армія втратила близько 300 солдатів у зоні відповідальності Угруповання. Трегубов зазначив, що це відображає інтенсивність бойових зіткнень: «Наприклад, зараз може бути і 37 бойових зіткнень у сукупності — це багато. Наприклад, окремо на Лиманському напрямку 20 зіткнень — це теж багато, це більше ніж було. Чи, наприклад, 300 осіб було втрат у росіян на усіх наших напрямках у сукупності за добу — це багато». Він додав, що така масштабна наступальна кампанія ворога «так чи інакше потім піде на спад».
Після серії російських ударів по Харківській області місцева влада посилює заходи безпеки, зокрема на в’їздах до міста. 15 червня російські війська повторно атакували Харків, внаслідок чого загинули п’ятеро рятувальників ДСНС. Напередодні обстріли пошкодили Харківський художній музей, а кілька людей звернулися по медичну допомогу через гостру стресову реакцію.