Нічні атаки на енергетику області
Війська РФ завдали ударів по чотирьох енергооб’єктах ДТЕК у Дніпропетровській області. Упродовж вихідних ворог цілеспрямовано бив по енергетичній інфраструктурі. Після кожної атаки працівники компанії оперативно повертали електропостачання.
Вночі 8 червня окупанти знову атакували. Без світла залишилися 67 населених пунктів — понад 30 тисяч родин. На одному з об’єктів спалахнула пожежа, яку швидко ліквідували рятувальники ДСНС. Енергетики наразі чекають дозволу саперів для початку відновлювальних робіт.
Попередні удари по об’єктах ДТЕК
Раніше, 7 червня, російські війська двічі вдарили по шахті ДТЕК у Дніпропетровській області. Постраждав один працівник. Під масованим обстрілом опинилася й Одеса, де атакували енергетичний об’єкт компанії. Десятки тисяч родин залишилися без електропостачання. Ще раніше безпілотники вдарили по чотирьох енергетичних об’єктах ДТЕК в Одеській області, завдавши серйозних пошкоджень.