Президент України Володимир Зеленський повідомив про очікуваний приїзд до Києва представників Дональда Трампа. Візит заплановано на рубежі весни та літа.
Результати переговорів у США
Глава держави прокоментував доповідь секретаря РНБО Рустема Умєрова про його зустрічі у США. Переговори пройшли змістовно.
“Перемовини змістовні. Узгоджуємо графік необхідних візитів та очікуємо в Києві представників Президента Америки на рубежі весни-літа. Сподіваємось, що цього разу вийде реалізувати заплановане та активізувати дипломатію”, – зазначив Зеленський.
Сторони обговорили гуманітарні питання, зокрема продовження обмінів військовополоненими. Президент наголосив на важливості безпеки.
“Доопрацьовуємо деталі домовленостей, які можуть гарантувати безпеку. Важливо, що є конструктив, і потрібно рухатись до миру, посилюючи Україну та двосторонні відносини з Америкою”, – підсумував він.
Нещодавно Дональд Трамп заявив про регулярні переговори з Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним щодо завершення війни. Американський лідер назвав ненависть між лідерами України та РФ “безумством”.