Квитанція за опалення в Києві з сумою 1215 гривень замість нулів

«Там мають бути нулі»: уряд відреагував на платіжки за тепло в Києві

Кияни масово отримують несправедливі рахунки за опалення за січень 2026 року, коли батареї залишалися холодними.

Реакція Кабміну

Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко заявила, що якщо послуга не надавалася, рахунок має бути нульовим. «Там, де не надавалися послуги, абсолютно очевидно, об’єктивно не можуть виставлятися платіжки. Там платіжки мають прийти з нулями», — наголосила вона.

Свириденко попросила надати конкретні адреси для перевірки. Цим питанням займеться віцепрем’єр-міністр Олексій Кулеба. Відповідне доручення буде надане одразу після завершення години запитань до уряду.

«Не має там бути платіжок за розрахунок, якщо послуга не поставлялася. І в нас відповідні урядові рішення теж прийняті», — додала прем’єрка.

Тим часом мешканці столиці повідомляють у соцмережах про платіжки за опалення, хоча батареї були холодними, а рахунки за цей період уже сплачені.

Директор СВП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін раніше повідомив, що підприємство провело перерахунок вартості теплопостачання за січень для 99% столичних споживачів. Перерахунок охопив понад 1 мільйон квартир, а загальна сума зменшення нарахувань перевищила 720 млн гривень.

More From Author

СолоХа про Трінчер: «Злизали з Булочки» після скандалу з плагіатом

Українські дрони вдарили по НПЗ у Татарстані та комбінату в Тольятті

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *