Повернення на легендарну арену
40-річний український боксер Сергій Дерев’янченко офіційно повертається на ринг. Ветеран проведе наступний поєдинок у середній вазі проти 23-річного американця Джаліла Гекетта.
Бій відбудеться 26 липня в Нью-Йорку в рамках шоу Zuffa Boxing 09. Поєдинок триватиме 10 раундів у театрі Infosys, що входить до комплексу Медісон Сквер Гарден. Зустріч відкриє основний кард вечора та транслюватиметься на Paramount+.
Для Дерев’янченка (16-6, 11 нокаутів) це повернення в середню вагу після чотирьох боїв у другій середній. Останній поєдинок українець провів 1 липня 2025 року й нокаутував американця Джеремі Рамоса в шостому раунді. До цього він програв за очками французу Крістіану Мбіллі в серпні 2024-го.
Медісон Сквер Гарден має особливе значення для боксера. Саме тут він провів ключові титульні бої: у 2018 році проти Деніела Джейкобса та у 2019-му проти Геннадія Головкіна.
Суперник та кар’єра українця
Опонентом Дерев’янченка стане Джаліл Гекетт (12-1, 9 нокаутів) на прізвисько «Чорний мексиканець». Американець почав кар’єру в напівсередній вазі, а після єдиної поразки наприкінці 2024 року від Хосе Романа Васкеса перейшов у середню вагу й здобув три перемоги поспіль.
Сергій Дерев’янченко народився у Феодосії. Він входив до легендарної аматорської збірної України разом з Олександром Усиком та іншими. Бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року та учасник Олімпіади-2008. На професійному рингу дебютував у 2014-му. Тричі претендував на титул IBF у середній вазі, але поступився Джейкобсу, Головкіну та Джермаллу Чарло.