Пожежа на газовидобувному обєкті Нафтогазу після удару РФ балістикою

Росіяни два дні били балістикою та дронами по об’єктах Нафтогазу

Попри серію потужних ударів, найгіршого сценарію вдалося уникнути. Під масовану атаку РФ потрапили об’єкти газовидобувної інфраструктури на Полтавщині та Харківщині.

Деталі атак

За словами голови правління НАК “Нафтогаз України” Сергія Корецького, за останні два дні росіяни випустили по об’єктах компанії щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні дрони. Унаслідок одного з обстрілів пошкоджень зазнав вахтовий автобус, який перевозив працівників виробничого об’єкта. Постраждалих серед людей немає.

“Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки”, — зазначив Корецький. У Нафтогазі зазначили, що завдяки системним заходам безпеки вдалося уникнути жертв і поранених серед працівників.

Росія продовжує системно атакувати енергетичну інфраструктуру України. Так, 24 червня під ударом російських дронів опинилися автозаправні комплекси Укрнафти у Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях, а також виробничі об’єкти компанії на Полтавщині. Внаслідок однієї з атак важкі поранення отримала працівниця АЗК, а на газовидобувних і газозберігальних об’єктах зафіксували суттєві пошкодження.

More From Author

Біткоїн на прапорі України як символ передачі криптовалюти державі

В Україні вперше криптовалюту хакерів передали державі

Польські поліцейські супроводжують затриманого українця за погрози президенту

Українцю загрожує до 2 років в’язниці за погрози президенту Польщі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *