У четвер, 21 травня, російські сили атакували Дніпро. Під ударом опинилися багатоповерхові житлові будинки.
Олександр Ганжа, очільник Дніпропетровської ОДА, повідомив: «Росіяни знову завдали удару по Дніпру. Попередньо, пошкоджені два багатоповерхові будинки. Спалахнула пожежа».
Поточна ситуація
Інформація щодо постраждалих наразі уточнюється. Новина доповнюється.