На Оріхівському напрямку бійці 166 окремого мотострілецького полку масово загинули через отруєне спиртне. Тіла пролежали без евакуації майже тиждень.
Що розповіли окупанти
У перехопленому записі двоє військових РФ обговорюють спостережний пункт, де загинули побратими. «Там є на СНТ така НП-шка наша була, пам’ятаєш Чингіс, де дуже багато, дуже багато 200, які “синєвою” отруїлися», — згадав один з росіян. «Там 8 або 10 тіл лежали», — підтвердив співрозмовник.
Окупант уточнив, що тіла не евакуювали щонайменше п’ять-шість днів. «І наші, і союзники, акуратно складені були, укриті спальниками, начебто, лежали», — описав він. Загиблі належали до 166 окремого мотострілецького полку 19 мотострілецької дивізії 58-ї армії РФ, яка діє на Запорізькому фронті.
Джерело нагадало, що у кожного російського окупанта є вибір — загинути на війні від паленого алкоголю чи здатися в полон через Telegram-бот проєкту «Хочу жить».