Російські окупанти та силует військового з пляшкою алкоголю на Запоріжжі

На Запоріжжі окупанти масово отруїлись алкоголем: тіла не забирали тиждень

На Оріхівському напрямку бійці 166 окремого мотострілецького полку масово загинули через отруєне спиртне. Тіла пролежали без евакуації майже тиждень.

Що розповіли окупанти

У перехопленому записі двоє військових РФ обговорюють спостережний пункт, де загинули побратими. «Там є на СНТ така НП-шка наша була, пам’ятаєш Чингіс, де дуже багато, дуже багато 200, які “синєвою” отруїлися», — згадав один з росіян. «Там 8 або 10 тіл лежали», — підтвердив співрозмовник.

Окупант уточнив, що тіла не евакуювали щонайменше п’ять-шість днів. «І наші, і союзники, акуратно складені були, укриті спальниками, начебто, лежали», — описав він. Загиблі належали до 166 окремого мотострілецького полку 19 мотострілецької дивізії 58-ї армії РФ, яка діє на Запорізькому фронті.

Джерело нагадало, що у кожного російського окупанта є вибір — загинути на війні від паленого алкоголю чи здатися в полон через Telegram-бот проєкту «Хочу жить».

More From Author

Погода на День вишиванки: зливи чи сонце по Україні

Нові тарифи на проїзд у Києві з 16 липня 2026 року з цінами на квитки та проїзні

Кияни заощадять на проїзді: нові тарифи з 15 липня та знижки до 23 грн

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *