Київ оголосив день жалоби після масованого удару РФ

Завтра, 15 травня, у Києві встановлено День жалоби за жертвами останнього масованого обстрілу столиці. Про це повідомив мер Віталій Кличко.

Міські заходи вшанування

На всіх комунальних будівлях приспустять державні прапори. Міська влада рекомендує приспустити стяги на спорудах усіх форм власності – державних і приватних.

У цей день у столиці запроваджено сувора заборона на розважальні заходи.

Триває розбір завалів у пошкодженій багатоповерхівці Дарницького району. Рятувальники проводять пошуково-рятувальну операцію.

“На цей час точно відомо про 7 загиблих”, – повідомив міський голова.

Деталі нічної атаки

У ніч на 14 травня російські війська завдали одного з найпотужніших авіаударів по Києву. Під вогнем опинилися кілька районів, але найсерйозніші наслідки – у Дарницькому.

Ракета влучила в житлову дев’ятиповерхівку, зруйнувавши один під’їзд. Патрульна поліція оприлюднила відео перших хвилин після удару: правоохоронці разом із жителями евакуюють поранених.

Рятувальна операція триває. За даними ДСНС, щонайменше 20 осіб досі зникли безвісти.

More From Author

Рубіо відповів Сі Цзіньпіну: статус-кво на Тайвані незмінний

В Україні стартує атестація митників за стандартами ЄС

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *