Меморіал жертвам німецької окупації в Дрогобичі з хрестом і квітами

У Дрогобичі вандал повалив меморіал жертвам нацистів

У Дрогобичі невідомий повалив меморіал жертвам нацистської окупації. Чоловік втік з місця події, однак поліція швидко встановила його особу за відео з камер та соціальних мереж.

Обставини інциденту

Подія сталася вночі біля меморіалу «Жертвам німецької окупації 1941-1944 років» на вулиці Ковальській. Чоловік руками штовхнув металеву скульптуру Матері, і вона впала. Пам’ятник встановлений на місці страти нацистами учасників українського національно-визвольного руху та мирних жителів міста.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України — наруга над могилою або іншим місцем поховання. Триває досудове розслідування та розшук правопорушника.

Це не перший подібний випадок на Львівщині. У травні правоохоронці затримали трьох підозрюваних у викраденні меморіальної таблиці Джохару Дудаєву в центрі Львова. Таблицю демонтували менш ніж за два тижні після встановлення.

More From Author

Наталка Денисенко та Юрій Савранський після заручин біля храму Аполлона

Наталка Денисенко заручилася з Юрієм Савранським: перші фото

Біткоїн на прапорі України як символ передачі криптовалюти державі

В Україні вперше криптовалюту хакерів передали державі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *