У ніч на 20 червня Сили оборони України завдали ударів по кількох російських військових об’єктах. Головною ціллю став автомобільний міст через Генічеську протоку поблизу Генічеська в Херсонській області.
Об’єкт активно використовувався противником для перекидання військ і вантажів між тимчасово окупованим Кримом та угрупованнями на південному напрямку.
Інші ураження за ніч
У Запорізькій області знищено зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С» біля населеного пункту Долинське. Окрім того, уражено пункти управління безпілотниками противника в районах Соледара Донецької області, Грозового Запорізької області та Теребрено Бєлгородської області РФ.
За словами джерела, Сили оборони України системно знижують спроможності агресора вести бойові дії. Раніше речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомляв про посилення оборони Криму через побоювання десанту, а міністр оборони Михайло Федоров заявляв про фактичну ізоляцію півострова українськими безпілотними системами.