Премєр Угорщини Петер Мадяр дає ультиматум Сулоку за відставку до 31 травня

Новий прем’єр Угорщини дав Сулоку ультиматум до 31 травня

Новопризначений прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр одразу після присяги закликав президента Тамаша Сулока піти у відставку. Подія розгорнулася на першому засіданні нового парламенту 9 травня.

Заклик у парламенті

Мадяр склав присягу як глава уряду. Невдовзі він звернувся до президента, звинувативши його в мовчанні щодо помилок попередньої влади. За словами прем’єра, ці помилки включали руйнування демократії та жорстоке поводження з дітьми в державних установах.

“Пора піти з гідністю, поки це можливо”, — заявив Мадяр. Він встановив дедлайн — 31 травня.

Політичні передумови

У квітні партія “Тиса” здобула понад дві третини місць у парламенті. Це дозволило повалити Віктора Орбана та обіцяні зміни в конституції.

Президент України Володимир Зеленський уже привітав Мадяра, висловивши готовність до співпраці з новою урядом Угорщини.

More From Author

Христофор Колумб цікаві факти

Ярослав Амосов душить Хоеля Альвареса задушливим анаконда в октагоні UFC

Амосов ефектно переміг в UFC: “анаконда” на іспанця та бонус 100 тис. дол.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *