У середу, 6 травня, Угорщина передала Україні гроші та цінності Ощадбанку. Їх угорські спецслужби вилучили ще в березні. Усе вже на українській території.
Заява президента Зеленського
Президент України Володимир Зеленський підтвердив факт повернення. “Важливий крок у відносинах з Угорщиною: сьогодні були повернуті кошти та цінності Ощадбанку, що їх захопили угорські спецслужби в березні цього року”, — зазначив глава держави.
Він нагадав: у березні Угорщина затримала українських інкасаторів. Людей Україна повернула раніше. Тепер активи надійшли в повному обсязі.
“Вдячний Угорщині за конструктив та цивілізований крок. Дякую всім у команді України, хто боровся за справедливе рішення та захищав інтереси нашої держави й наших людей”, — підсумував Зеленський.